hyundai,kia,çıkma yedek parça

Adres

Bostancı Oto Sanayi Sitesi Huzur Hoca Sokak No:54/A2 İçerenköy/Ataşehir/İSTANBUL

Telefon/Faks

0216 574 98 76
0216 574 98 76

Kurumsal

Kurumsal

İstanbul Ataşehir de bulunan Merkez Otomotiv, üç ayrı perakende satış mağazası ile hizmet vermektedir. HYUNDAI ve KIA marka binek, ticari ve arazi taşıtlarının orijinal, eşdeğer ve çıkma yedek parça satışını yapmaktadır.

Merkez Otomotiv yedek parça serüvenine 1969 yılında DOĞAN oto olarak başlamış; 40 yılı aşkın bir sürede her geçen gün kendine deneyim katarak 2009 ‘ da MERKEZ OTOMOTİV ismini alarak Türkiye de Hyundai ve Kia marka taşıtların yedek parçalarının ithalatını ve satışını üstlendiği en büyük firmalar arasında yerini almıştır. 1969 dan bu zamana tecrübesi ,deneyimli uzman kadrosu 3000 m2 lik satış alanı ile ülke genelinde hizmet vermektedir. Kaliteden ödün vermemeyi bir gelenek haline getirmekle beraber müşteri memnuniyetini ilkelerinin ilk sırasında tutarak güvenilir hizmet vermeye devam etmektedir.

Değişen piyasalar ve ekonomik kriz ortamlarına rağmen Merkez Otomotiv gün ve gün pozitif yönde ilerlemesine devam ederken, müşterilerine sunduğu hizmette titizlikle ve güven politikaları içerisinde sürdürmektedir.

Merkez Otomotiv ‘in sanal yüzü olan merkezoto.com.tr günün koşullarına ayak uydururken müşteri değerlerini rencide edecek her türlü yapıdan kaçınarak doğru çalışmayı amaç edinen bir politika ile hizmet vermektedir.